Страсті навколо ремонту дороги у Світловодську – МАЛА ВИСКА СЬОГОДНІ

Страсті навколо ремонту дороги у Світловодську

Тема поганих доріг звучала у всіх передвиборчих програмах кандидатів на пост міського голови Світловодська, але тільки переможець має її вирішити. З початком своєї каденції Валентин Козярчук взявся за виконання обіцяного. У всіх своїх заявах він робить акцент на необхідності проводити роботи якісно, незалежно від того, це капітальний ремонт чи ямковий.

Повідомляє сайт СВІТЛОВОДСЬК СЬОГОДНІ з посиланням на сайт УКРАЇНА-ЦЕНТР.

Важливим питанням якості робіт є гарантія, яку дають виконавці. Виконавча влада в договір з переможцем тендеру заклала термін у три роки замість одного, як то було раніше. Крім того, більше уваги почали надавати перевірці зробленого. Навесні цього року комісійно було визначено близько 400 кв. м браку на зробленому в минулому році. Підприємство «Ефект», яке виконувало роботи, погодилося з цим і виправило свої помилки. Також комісійно перевірили товщину покладеного асфальту. Перевірка показала, що вона перевищує ту, яка закладена в техумовах. Перевірка також показала, що виконавець заасфальтував площу більшу, ніж мав це зробити. Останній факт директор підприємства пояснив тим, що це його подарунок місту.

В цьому році ПП «Ефект» виграло тендери на ремонт доріг в місті. Тендери справді були. Так, у тендері на ремонт дороги Світловодськ – Власівка приймали участь чотири підприємства: по одному з Черкас і Кропивницького, Світловодське КП «КПП» та ПП «Ефект». Останнє перемогло за рахунок нижчої кошторисної вартості. Крім того, «Ефект» погодився на те, що не буде передплати. В договір внесена трирічна гарантія.

В кінці серпня «Ефект» розпочав роботи по ремонту вищезгаданої дороги. І тут мережею Facebook розійшлося невелике відео про те, що роботи виконуються в дощ і неякісно. На сесії міської ради 5 вересня депутат Андрій Маліцький продемонстрував це відео та звинуватив підприємство в неякісному ремонті, а виконавчу владу – в бездіяльності.

Одразу після виступу депутата в залі з’явився керівник ПП «Ефект» Айкарам Тартикян та емоційно поставив питання: «Хто дозволив паскудити нашу добросовісну роботу?»

Задля вирішення проблеми зустрілися на дамбі, де ведуться роботи. Така зустріч відбулася 7 серпня. В ній взяли участь заступники міського голови Олена Балюк, Дмитро Дмитришин, начальник УЖКГ Віктор Самоляк, депутат Андрій Маліцький та представники місцевих ЗМІ.

Айкарам Тартикян показав присутнім дільниці дороги, які він уже відремонтував, та знову був ємоційним.

«Як можна так не цінувати чужу працю? Чому люди, які їздять на велосипеді, дозволяють собі оцінювати роботу задовго до її завершення?»

Присутні оглянули вже зроблену частину робіт. Претензій ні в кого, в тому числі й у Андрія Маліцького, до виконавця не було. Щодо відео, то, як повідомив Айкарам Тартикян, на ньому автор відзняв тільки перший шар покриття з крупного щебеню, який потім закрили шаром асфальту.

Мабуть, ця історія повинна стати повчальною для всіх нас. Повчальною для підприємств, які виконують роботи з ремонту. Саме погана якість їхніх робіт і єпричиною таких подій. Народ не вірить, народ хоче знати.

Повчальною історія є й для влади. Відсутність дієвого контролю призводить як до незадовільних робіт, так і до зневіри громадян. Потрібно налагоджувати ефективний контроль.

Повчальною історія є для громадськості та депутатів. Фіксувати недоліки у виконанні робіт потрібно обов’язково. Це і є основа демократії та народовладдя, але все ж не варто робити поспішних висновків. Особливо це стосується депутатів. Думаю, що саме вони мають сто раз перевірити, перш ніж говорити.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Знaменитые женщины с пышнoй и нaтурaльнoй грудью

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так (ФОТО)

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью (ФОТО)

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Выбран самый красивый мужчина в мире

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Leave a comment

Your email address will not be published.


*