Кіровоградських сепаратистів фінансує відомий на усю країну агрохолдинг – МАЛА ВИСКА СЬОГОДНІ

Кіровоградських сепаратистів фінансує відомий на усю країну агрохолдинг

Кіровоградська область здавна відома як аграна область. Саме тому агрохолдинг «Мрія» не перестає шокувати Кіровоградщину своєю сумнозвісною репутацією. Цього разу скандал розгорівся довкола сепаратистів, що співпрацюють із компанією. Як стало відомо, Сергій Хрустальов, працівник вищезгаданого агрохолдингу, ще зовсім донедавна служив старшим мінометником артилерійської системи “Нона” “Окремої бригади спеціального призначення “Восток”, а після вбивств наших патріотів, чоловікові допомогли втекти подалі від пильних поглядів СБУ, а саме на Тернопільщину, де він і почав співпрацювати з “Мрію”.

Фото з відкритих джерел: http://www.ex.ua/edit_storage/155402948696

Фото з відкритих джерел: http://www.ex.ua/edit_storage/155402948696

Не без уваги залишається і той факт, що на роботу його узяв керівник служби охорони агрохолдингу, а саме Олександр Ліхачов, який на час правління Януковича  керував міліцейським УБОЗом Донеччини. Пізніше цей УБОЗ перейшов на бік сепаратистів ДНР. А заступник, цього самого  Ліхачова, Всеволод  Нікрасов,  до початку війни на Сході України працював  в міліції Маріуполя, яка згодом також стала на бік окупантів і здала їм місто.

352240

Проте, про що можна говорити, коли сам генеральний директор «Мрії», Саймон Чернявський тісно і плідно співпрацював із Рінатом Ахметовим та іншими донецькими бізнесменами-сепаратистами.

Таке антиукраїнське керівництво розорює родючі землі, обманюють селян, інвесторів, кредиторів а за сумісництвом і фінансує тероризм. Тож нам залишається лише сподіватись, що відповідні органи зацікавляться минулим деяких працівників, які продовжують працювати на ворогів нашої країни.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*