Бобринеччина долучилася до допомоги жителям Авдіївки – МАЛА ВИСКА СЬОГОДНІ

Бобринеччина долучилася до допомоги жителям Авдіївки

25 лютого від площі Незалежності відправився черговий вантаж із гуманітарною допомогою в зону проведення антитерористичної операції, пише сайт Бобринець Сьогодні з посиланням на Бобринецьку РДА.


Як відомо, із початку лютого, бобринчани активно долучилися до надання гумдопомоги постраждалим жителям Авдіївки. На заклик районної влади відгукнулися голови сільських рад та жителі Витязівки, Олексіївки, Веселівки, Тарасівки, Верхньоінгульського, Кетрисанівки, Благодатного, Кривоносово, Бобринки, Сугокліївки, Солонцюватки, Костомарівки, Рощахівки, Буховецького, Грузького (Благодатненська громада) та ряд місцевих сільгоспвиробників і спонсорів.


Спільними зусиллями жителів Бобринеччини, за організації районного керівництва, в зону проведення АТО було доставлено низку продуктів харчування, медикаментів, теплого одягу тощо.
Наразі ж робота по відправленню гуманітарної допомоги продовжується. Так, 25 лютого працівниками райдержадміністрації був завантажений та відправлений гуманітарний вантаж у вигляді продуктів харчування.


Дану гумдопомогу доправив до Кропивницького військовий комісар Микола Капітоненко, звідки в
она буде доставлена в зону проведення АТО радником голови РДА з питань надання шефської допомоги військовим частинам, які закріплені за Бобринецькою райдержадміністрацією Сергієм Щербиною.


Районна державна адміністрація висловлює щирі слова подяки всім небайдужим жителям Бобринеччини, спонсорам, всім тим, хто відгукнувся та сприяє в плані надання волонтерської й гуманітарної допомоги постраждалим в зоні проведення АТО. Найближчим часом на передову відправиться наступний вантаж, про що буде незабаром повідомлено.

Джерело: Бобринець Сьогодні

Leave a comment

Your email address will not be published.


*